Wrześniowa edycja Oceny Zajęć Dydaktycznych 17/18L

Ocena Zajęć Dydaktycznych 17/18L edycja wrześniowa

Droga Studentko, Drogi Studencie,

przypominamy o trwającej letniej edycji oceny zajęć dydaktycznych, do udziału w której zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów UJ. Aby przekazać informację zwrotną swoim prowadzącym, wystarczy wypełnić krótką, anonimową ankietę w USOSweb (bezpośredni link: www.jakosc.uj.edu.pl/ankiety). Zbiorcze wyniki i wszystkie komentarze studentów trafiają bezpośrednio do prowadzącego oraz do władz jego jednostki.

Dzięki wiedzy płynącej z ankiet, w szczególności sformułowanych w polu komentarza opiniach na temat mocnych i słabych stron prowadzonych zajęć, wykładowcy mogą doskonalić swoją pracę. Z kolei władze poszczególnych jednostek wykorzystują wyniki ankiet do tego, by docenić najlepszych pracowników - kompletną listę nagrodzonych za pracę w ubiegłych latach znajdziesz na stronie: http://www.jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd

Twoja opinia pozwala zmieniać UJ na lepsze - liczymy na Ciebie!

[English Version]

Dear Students,

we would like to remind all our students and PhD candidates about possibility to take part in the assessment of academic courses carried out in the summer semester. In order to provide feedback to your academic teachers, you will only need to complete a short and anonymous survey in USOSweb (link: www.jakosc.uj.edu.pl/ankiety). Overall results and students’ comments are sent directly to academic teachers and to the institute’s authorities.

Thanks to your feedback, and especially to your opinions stated in the comments section, academic teachers can improve their performance. Whereas, authorities use the results to appreciate  best performers – the complete list of teachers awarded in the previous years can be found on the website: http://www.jakosc.uj.edu.pl/wyroznienia-dyd

Your opinion helps us improve – we are counting on you!

Ocena kursów Ars Docendi 2017/2018, sem. I
Ocena Zajęć Dydaktycznych 17/18L
Ruszyła zimowa edycja oceny zajęć dydaktycznych
Materiały z Tygodnia Jakości Kształcenia 2017