Formularz dla absolwentów UJ przeniesiony do USOSweb

Ruszyła kampania informacyjna zachęcająca przyszłych absolwentów UJ do pozostania w kontakcie z Uczelnią po zakończeniu studiów. Dzięki wyrażonej w specjalnym formularzu zgodzie, Uniwersytet może informować swoich byłych studentów o aktualnych ofertach pracy i szkoleniach, a także zaprosić ich do udziału w badaniu losów zawodowych.

W tym roku formularz został przeniesiony do USOSweb (tutaj) - studenci wypełniają go w systemie, a następnie drukują, podpisują i składają w swoim sekretariacie. Dzięki temu dane dotyczące zgód na kontakt trafiają automatycznie do jednostek nimi administrujących i nie ma potrzeby przesyłania formularzy papierowych.

Na naszej stronie internetowej stworzyliśmy specjalną zakładkę dedykowaną absolwentom (tutaj). Znajdują się tam wszystkie ważne informacje dotyczące badania losów zawodowych, programu Alumni UJ czy samego formularza zgody na kontakt.

Ważną nowością związaną z ofertą UJ dla absolwentów jest uruchomiony niedawno przez Sekcję Karier program Alumni UJ (www.alumni.uj.edu.pl). To platforma internetowa, gdzie po zarejestrowaniu absolwenci mają dostęp do najnowszych ofert pracy, informacji o szkoleniach, materiałów edukacyjnych i innych wartościowych treści. Mogą także stworzyć swoją wirtualną wizytówkę z CV i informacjami o poszukiwanych obecnie możliwościach rozwoju.

Plakat informacyjny dotyczący formularza zgody na kontakt po studiach