Tydzień Jakości Kształcenia 2017

Rejestracja na VI edycję Tygodnia Jakości Kształcenia

Trwają zapisy na szóstą edycję Tygodnia Jakości Kształcenia (27.11 – 2.12.2017 r.), w ramach którego organizowane będą liczne wydarzenia dedykowane dla całej społeczności akademickiej w grupach tematycznych: dydaktyka, inspiracja, spotkania informacyjne, zdrowe życie oraz przedsiębiorczość. Inauguracja TJK odbędzie się w poniedziałek 27.11 na seminarium otwierającym, które będzie poświęcone nowym regulacjom w zakresie działalności Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz funkcjonowaniu systemów jakości kształcenia na uczelniach w Polsce.

W programie VI edycji TJK w 2017 r. będą przeważały wydarzenia o charakterze międzynarodowym organizowane w ramach Dni Partnerskich i Targów Mobilności UJ, podczas których zaprosimy Państwa na prezentacje oraz warsztaty organizowane przez uczelnie partnerskie. W ramach targów będą mieli Państwo również możliwość zapoznania się z ofertą programów mobilności, oferowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej UJ.

Przykładem lat ubiegłych w programie TJK znalazły się również wydarzenia, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością tj. III edycja Konkursu Best UJ Presentation, w którym studenci walczą o tytuł Best UJ Speaker, wygłaszając prezentacje w języku angielskim, oraz warsztaty komunikacji międzykulturowej organizowane we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji.

Na zakończenie TJK zaprosimy Państwa na wycieczkę do Winnicy nad Dworskim Potokiem UJ oraz do  Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotron SOLARIS.

Pełny program TJK dostępny jest na stronie internetowej: www.tjk.uj.edu.pl/program

Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia jest nieodpłatny, lecz obowiązuje na nie wcześniejsza rejestracja prowadzona przy użyciu formularza internetowego, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracji dostępny jest pod adresem: www.rejestracja.tjk.uj.edu.pl