W oparciu o wyniki ankietowej oceny pracy administracji w latach 2009-14 przyznawano wyróżnienia pracownikom sekretariatów oraz koordynatorom ds. pomocy materialnej. Poniżej znajduje się lista osób, które zostały w tym okresie wyróżnione za wysoką jakość pracy administracyjnej.
- Bogusława BUGAJSKA (Wydział Filologiczny)
- Małgorzata KOZAK (Wydział Historyczny)
- Anna KRZEMIŃSKA (Wydział Nauk o Zdrowiu)
- Rozalia KUTRYBAŁA (Wydział Filologiczny)
- Aleksandra LELEK (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Dorota MARSZAŁEK (Wydział Filologiczny)
- Justyna PĘKAŁA (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych)
- Anna STRZELEC (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Elżbieta TARKOWSKA (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Zofia WAJDA (Wydział Nauk o Zdrowiu)
oraz 1 osoba, która nie wyraziła zgody na publikację nazwiska.
- Urszula BIDZIŃSKA (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
- Maria CZECH (Dział Nauczania)
- Dorota GWIZDAK (Dział Rekrutacji na Studia)
- Małgorzata KOZAK (Wydział Historyczny)
- Małgorzata KOZIK (Dział Rekrutacji na Studia)
- Rozalia KUTRYBAŁA (Wydział Filologiczny)
- Janina MRUGALSKA (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii)
- Anna PÓŁTORAK-CYGAN (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
- Michał SKOCZYLAS (Wydział Historyczny)
- Anna STRZELEC (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Joanna ŚWIERC (Wydział Filologiczny)
- Elżbieta TARKOWSKA (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Agnieszka ZWADŁO (Wydział Historyczny)
oraz osoby, które nie wyraziły zgody na publikację nazwiska, pochodzące z następujących jednostek UJ:
- Wydział Filologiczny (2 osoby)
- Wydział Lekarski (1 osoba)
- Maria CZECH (Dział Nauczania)
- Aleksandra JANKOWSKA (Dział Nauczania)
- Danuta KLEPACZ (Wydział Filozoficzny)
- Alicja KUCIEL (Dział Rekrutacji na Studia)
- Rozalia KUTRYBAŁA (Wydział Filologiczny)
- Aleksandra LELEK (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
- Marcin MICH (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
- Agnieszka NOWAK (Dział Nauczania)
- Anna PÓŁTORAK (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
- Anna STRZELEC (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
oraz osoby, które nie wyraziły zgody na publikację nazwiska, pochodzące z następujących jednostek UJ:
- Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych (2 osoby)
- Dział Rekrutacji na Studia (1 osoba)
- Wydział Chemii (1 osoba)
- Wydział Filozoficzny (1 osoba)
- Bogusława BUGAJSKA (Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Germańskiej)
- Małgorzata CALIKOWSKA (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii)
- Emilia JANUSZEK (Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne)
- Joanna KARBOWNICZEK (Wydział Filozoficzny, Instytut Pedagogiki)
- Mirosława KOWALCZYK (Wydział Nauk o Zdrowiu)
- Dorota KRĘTKOWSKA (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Instytut Europeistyki)
- Wiesława KURANOWSKA (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych)
- Rozalia KUTRYBAŁA (Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Germańskiej)
- Marcin MICH (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Instytut Spraw Publicznych)
- Janina MRUGALSKA (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii)
- Justyna PĘKAŁA (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych)
- Łukasz POLAK (Wydział Prawa i Administracji)
- Anna PÓŁTORAK (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, Instytut Ekonomii i Zarządzania)
- Anna STADNICKA (Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne)
- Marta SZKUTA-WŁOCH (Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Romańskiej)
- Elżbieta TARKOWSKA (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej)
- Anna WILK (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej)
- Dorota ŻOŁNIERCZYK (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii)
oraz osoby, które nie wyraziły zgody na publikację nazwiska, pochodzące z następujących jednostek UJ:
- Wydział Chemii (1 osoba)
- Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (1 osoba)
- Wydział Filozoficzny (1 osoba)
- Wydział Prawa i Administracji (1 osoba)
- Kamila DUDZIŃSKA (Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Angielskiej)
- Danuta KLEPACZ (Wydział Filozoficzny)
- Grażyna ŁUKASIK (Wydział Matematyki i Informatyki, Instytut Matematyki)
- Alicja MYSŁEK (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej)
- Renata OCHOŃSKA-NOREK (Wydział Historyczny, Instytut Historii)
- Piotr POGODA (Wydział Matematyki i Informatyki, Instytut Matematyki)
- Katarzyna POLAK (Wydział Historyczny, Instytut Historii)
- Jolanta PONIEDZIAŁEK (Wydział Filozoficzny)
- Stanisław REGIEC (Wydział Prawa i Administracji)
- Monika WOŹNIAK (Biuro Obsługi Studentów Zagranicznych)
- Agnieszka ZWADŁO (Wydział Historyczny, Instytut Historii)
oraz osoby, które nie wyraziły zgody na publikację nazwiska, pochodzące z następujących jednostek UJ:
- Biuro Obsługi Studentów Zagranicznych (5 osób)
- Dział Rekrutacji na Studia (3 osoby)
- Wydział Chemii (4 osoby)
- Wydział Filologiczny (1 osoba)
- Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (4 osoby)
- Wydział Matematyki i Informatyki (1 osoba)
- Tadeusz DĘBOWSKI (Dział Rekrutacji na Studia)
- Kamila DUDZIŃSKA (Wydział Filologiczny, Instytut Filologii Angielskiej)
- Sabina HAŁUCHA (Wydział Filozoficzny, Katedra Porównawczych Studiów Cywilizacji)
- Emilia JANUSZEK (Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne)
- Karolina JASTRZĘBSKA (Dział Rekrutacji na Studia)
- Anna JĘDRYCHOWSKA (Dział Rekrutacji na Studia)
- Joanna KARBOWNICZEK (Wydział Filozoficzny, Instytut Pedagogiki)
- Artur NASIADEK (Dział Rekrutacji na Studia)
- Marta SIEPRAWSKA-WINKEL (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej)
- Anna STADNICKA (Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne)
oraz osoby, które nie wyraziły zgody na publikację nazwiska, pochodzące z następujących jednostek UJ:
- Dział Rekrutacji na Studia (1 osoba)
- Wydział Chemii (3 osoby)
- Wydział Filozoficzny (1 osoba)
- Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej (4 osoby)
- Wydział Matematyki i Informatyki (2 osoby)